Filtr

Doporučené

ODOURCLEAN - likvidátor zápachu - 6 druhů vůní

OdourClean je ekologický, zdravotně nezávadný přípravek, určený na likvidaci zápachů jak v domácnostech tak i v různých ...
skladem
54 Kč

V kategorii Bakterie a enzymy  jsou zařazeny bakteriální a enzymatické přípravky určené k likvidaci organických odpadů. Nabízíme produkty pro rozklad organické hmoty v žumpách a septicích, do suchých WC, pro čištění odpadů a pro urychlení procesů ve Vašem kompostu. Novinkou v naší nabídce jsou bakterie a enzymy pro čištění jezírek.

Jak fungují bakterie a enzymy firmy BIOCLEAN

Přípravky řady BIOCLEAN obsahují bakterie - směs různých kmenů bakterií. Tyto bakterie se při styku s vodou aktivují a začnou produkovat enzymy. Enzymy zkapalňují organický odpad a tento enzymy zkapalněný organický odpad se poté stává opět potravou pro Bakterie, které se díky dostatku potravy a vhodných podmínek mohou dále množit.

Organický odpad

Naše přípravky jsou určeny pro rozklad organického odpadu. Pro rozklad organického odpadu ze zahrady - urychlení kompostovacího procesu nabízíme přípravek BIOKOMPOST. Pro rozklad organického odpadu, jenž je vyprodukován předevsím lidským tělěm a následně končí v žumpě, septiku či ČOV je určen přípravek BIOSEPTIK. Zápachu a méně časté nutnosti vylévání suchých WC dosáhnete při používání přípravku do suchých WC BIODRY. Na čištědí odpadu již nemusíte používat přípravky silně škodící životnímu prostředí - použijte ekologický přípravek BIOLINE. Pokud máte na zahradě jezírko, které se Vám nedaří stále udržet čisté - použijte přípravek BIOLAKE.

Tyto produkty fungují na bázi enzymů rozkládajících organický odpad - neškodí životnímu prosředí.


Diskuse