TRIPLUS - HTEM hladká trubka DN 50

Triplus® umožňuje instalaci odpadních systémů, které zaručují vynikající zvukotěsnost, přičemž byly měřeny emise hluku 1 ...
skladem u výrobce
46 Kč 88 Kč
TRIPLUS odhlučněná - DN(ID) - 50

Odtékající kapalina v odpadních systémech vytváří zvuky, které mají za následek vibrace potrubí. Většina hluku se šíří uvnitř trubky, ale vibrace jsou přenášeny ze stěn potrubí do okolí a do upevňovacího systému a následně do konstrukce budovy. Aby se úrovně hluku v odpadních a odvodňovacích systémech minimalizovaly, měl by být systém nejen správně navržen a namontován, ale je také důležité zvolit systém se zvýšenou zvukotěsností. Triplus® umožňuje instalaci odpadních systémů, které zaručují vynikající zvukotěsnost, přičemž byly měřeny emise hluku 12 dB(A) při průtoku 2 l/s (typické toaletní splachování).

Charakteristika systému

Výhody používání odpadního systému Triplus®

  • Rychlá a snadná pokládka zásluhou zásuvných hrdlových spojů .
  • Vynikající zvukově-izolační vlastnosti: v laboratořích Fraunhofer ve Stuttgartu byla podle EN 14366 naměřena úroveň hluku 12 dB(A) při průtoku 2 l/s (certifikát P-BA 227/2006) .
  • Vysoká odolnost proti extrémně nízkým teplotám (až do -25°C) .
  • Odolnost proti nárazovému vypouštění vody o teplotě až do 95°C .Strukturou trubek je garantována vysoká mechanická odolnost .Vysoká chemická odolnost proti látkám rozpuštěným v domovních a průmyslových odpadních vodách .Široká škála tvarovek ke spojování s jinými odpadními systémy, např. litinovými, PE, PP, PVC .
  • Široká škála průměrů od DN 32 mm do DN 250 mm.

 

 Prostřední vrstva se vyrábí z patentované směsi na bázi polypropylenu (PP) a minerálních příměsí (MF), které dodávají systému Triplus® vynikající mechanické vlastnosti při nízkých (odolnost proti nárazu až do -25°C) i vysokých teplotách (až do 95°C).

Systém Triplus® dokáže přepravit odpadní vody s hodnotami pH v rozmezí 2-12, má vysokou odolnost proti nejběžnějším chemickým sloučeninám a vyznačuje se extrémně hladkým povrchem vnitřní stěny, který zabraňuje usazeninám, aby se hromadily uvnitř odpadní sítě.

Ke stažení