Filtr

INCOR trubka SN8/10 PP - DN160 s hrdlem

Potrubí InCor® slouží pro beztlakové, podzemní systémy kanalizace splaškové, dešťové nebo sanitární mimo konstrukce budo ...
skladem u výrobce
1 343 Kč 2 442 Kč

PP korugovaný kanalizační systém SN8 (SN10), SN12

Použití potrubí InCor®:

Pro beztlakové, podzemní systémy kanalizace splaškové, dešťové nebo sanitární mimo konstrukce budov (kód oblasti použití „U"), prováděné v souladu s PN-EN 752 nebo projektované v souladu s PN-EN 1295-1. Může být použito také v oblasti meliorační, v zemědělství, při ochraně životního prostředí, pro stavby drenážních systémů nebo jako chráničky v telekomunikacích a energetice. Korugované potrubí a tvarovky InCor® splňují požadavky evropské normy EN 13476-1 a EN 13476-3, materiál PP, nominální vnější průměry DN/ID 160-1000 mm, typ potrubí B, třída kruhové tuhosti SN8 (SN10), SN12.

Výhody ve srovnání InCor® s ostatními kanalizačními systémy:

Značné snížení hmotnosti ve srovnání s potrubím betonovým, kameninovým a také PVC-U, PE-HD i PP plnostěnným. Vysoká chemická odolnost PP, v oblasti pH 2-12 nedochází k množení mikroorganismů a bakterií. PP potrubí jsou netoxická a ekologická, nejvyšší odolnost PP proti otěru a oděru mezi materiály používanými pro kanalizace. Vysoká tepelná odolnost PP médiím s teplotou 60 °C nebo krátkodobě s teplotou 95 °C. Vysoká odolnost PP k mechanickým rázům i při teplotách do -20 °C, odolnost proti následnému zatížení. Korugované PP potrubí může být nejlevnějším ze všech plastových systémů.

Ke stažení