INCOR trubka SN12 PP - DN600 s hrdlem

-45%
Cena
od 14 970 Kč S DPH

Původní cena
27 218 Kč S DPH

Ušetříte
45% (12 248 Kč)


Kód produktu
PRO474

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Potrubí InCor® slouží pro beztlakové, podzemní systémy kanalizace splaškové, dešťové nebo sanitární mimo konstrukce budov. Potrubí může být použito také v oblasti meliorační, v zemědělství, při ochraně životního prostředí, pro stavby drenážních systémů nebo jako chráničky v telekomunikacích a energetice.

Korugované potrubí a tvarovky InCor® splňují požadavky evropské normy, materiál PP, nominální vnější průměry DN/ID 150-1000 mm, typ potrubí B, třída kruhové tuhosti SN8, SN12. Potrubí, vyráběné metodou extruze, má dvojitou uzavřenou konstrukci s hladkou vnitřní stěnou a profilovanou vnější stěnou (duté vlny). Obě stěny jsou neoddělitelně spojeny ve fázi výroby a tvoří kompaktní konstrukci. Více

Potrubí InCor® slouží pro beztlakové, podzemní systémy kanalizace splaškové, dešťové nebo sanitární mimo konstrukce budov (kód oblasti použití „U“), prováděné v souladu s PN-EN 752 nebo projektované v souladu s PNEN 1295-1. (U = symbol určující oblast použití potrubí a tvarovek ve vzdálenosti větší než 1 m od konstrukce budov, ke které je připojena podzemní přípojka).

Potrubí může být použito také v oblasti meliorační, v zemědělství, při ochraně životního prostředí, pro stavby drenážních systémů nebo jako chráničky v telekomunikacích a energetice.

Korugované potrubí a tvarovky InCor® splňují požadavky evropské normy EN 13476-1 a EN 13476-3, materiál PP, nominální vnější průměry DN/ID 150-1000 mm, typ potrubí B, třída kruhové tuhosti SN8, SN12. Potrubí, vyráběné metodou extruze, má dvojitou uzavřenou konstrukci s hladkou vnitřní stěnou a profilovanou vnější stěnou (duté vlny). Obě stěny jsou neoddělitelně spojeny ve fázi výroby a tvoří kompaktní konstrukci. Tvarovky jsou vyráběny vstřikováním nebo rotačním formováním buď pomocí ohřevu nebo navařením částí, mají hladkou vnitřní stěnu a hladkou nebo žebrovanou vnější stěnu. Spojení potrubí je možné buď pomocí integrovaných hrdel, vytvářených na potrubí během výrobního procesu nebo pomocí tvarovek. Spoje jsou utěsněny pomocí elastomerních pryžových těsnících kroužků, splňujících požadavky PN-EN 681-2, které se umisťují do poslední vlny potrubí. Potrubí InCor® je vyráběno v pracovních délkách 3 m nebo 6 m. Základní surovinou k výrobě potrubí a tvarovek je blokový kopolymer polypropylénu (ozn. PP-B), tvarovky vyráběné rotačním formováním jsou vyráběny z PE-HD nebo PE-LLD. Standardně jsou potrubí a tvarovky barvy červenohnědé podle RAL 8023, vnitřní stěny potrubí mohou být v barvě bílé. Pro dešťovou kanalizaci mohou být potrubí a tvarovky barvy černé, vnitřní stěny mohou být v barvě bílé nebo modré.

PP potrubí jsou netoxická a ekologická. Materiál, z něhož jsou vyrobeny, může být ze 100% zpětně recyklován. Podle ČSN 73 0823 je PP klasifikován ve třídě C3 – hořlavý materiál.

Parametry
Materiál Polypropylén (PP)
DN 600