Značení KGR
barva - přednostně červenohnědá
těsnící kroužek ze syntetického kaučuku
Rozměry:
Systém KG SN4
je vhodný pro podzemní zabudování s širokým výběrem prvků – trubky kruhové tuhosti SN 4, umožňující dodatečné vkládaní prvků a možnost napojení na další systémy (revizní šachty).
Mimořádnou vlastností trubek je hladká plocha vnitřních stěn.Díky tomu jsou lehce odplavovány případné nečistoty a zabraňuje se tak vytvoření usazenin na stěnách.
Díky nízké hmotnosti je manipulace i s 5m trubkami jednoduchá.
Systém KG SN8
Pro kanalizační sítě v nestandardních podmínkách uložení (extrémní dynamické namáhání, výška krytí větší než 4 m), umožňující dodatečné vkládaní prvků a možnost napojení na další systémy (revizní šachty).
Mimořádnou vlastností trubek je hladká plocha vnitřních stěn.Díky tomu jsou lehce odplavovány případné nečistoty a zabraňuje se tak vytvoření usazenin na stěnách.
Díky nízké hmotnosti je manipulace i s 5-6m trubkami jednoduchá.
Trubky se ukládají do výkopu na zhutněnou pískovou nebo štěrkopískovou spodní vrstvu o min.tl. 10cm, v kamenitém a skalnatém podloží min tl. 15cm.
Zeminu není nutno hutnit.
Výhodná cena vodovodního potrubí PE100 RC TWINTEC 32x3 v návinu - 34,- Kč za metr s DPH
odvod dešťových (povrchových) vod do kanalizačních systémů vně budov
Litinové poklopy - čtvercové a kruhové
Máme skladem potrubí Aquadrain a Siroplast - 2/3 perforace
ZMĚNY V OTEVÍRACÍ DOBĚ BĚHEM PROSINCE:
Pondělí - pátek 6:30 - 15:00
Poslední den nákupu na prodejně a expedice objednávek - 15. 12. 2023
ZAVŘENO - 18. 12. 2023 - 1. 1. 2024
Petr Skokan 25. 06. 2019, 21:59
Splňuje funkci
Splňuje funkci
Ale provedení je jiné než na obrázku, nemá pozvolný přechod, ale nalepeno "na placku"
Ale provedení je jiné než na obrázku, nemá pozvolný přechod, ale nalepeno "na placku"
Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)