DOPRAVA ZDARMA SLEVA 5%

Ideální řešení pro celoroční využívání dešťové vody. Nádrže Columbus jsou monolitické konstrukce, vyrobené v rotačních formách z kvalitního polyetylenu. Masivní žebrová konstrukce bez jakýchkoliv svarů zaručuje dokonalou statickou pevnost a těsnost, nádrže není třeba obetonovávat a jsou pojízdné osobními auty. Na to vše poskytujeme bezkonkurenční záruku 15 let, životnost je prakticky neomezená! Více >>
Výrobce: Aliaxis - nádrže. Kód produktu: 200033

41 842 Kč S DPH, Původní cena 44 044 Kč , Ušetříte 2 202 Kč S DPH (5%) do 10 pracovních dnů


ks

Columbus 4500 l je určena k zachycování dešťové vody.

Konstrukce samonosného žebrování poskytuje mimořádnou odolnost. Masivní žebrová konstrukce bez jakýchkoliv svarů zaručuje dokonalou statickou pevnost a těsnost, nádrže není třeba obetonovávat a jsou pojízdné osobními auty.

Má neomezenou životnost díky použití výrobní technologie rotačního tváření plastů.

Výrobce poskytuje záruku 15 let, životnost je neomezena.

Samonosné nádrže se usazují do vykopané jámy a zasypávají pískem nebo štěrkopískem. Nevyžadují betonáž ani betonové podloží.

Zemní nádrže dešťové vody  GARANTIA®  Columbus s PE-pokopem se smí instalovat pouze v nepojížděných plochách zeleně. Krátkodobé zatížení PE- poklopu odolného chůzi osob  činí max. 150 kg, dlouhodobé plošné zatížení  je max. 50 kg.

Hloubku uložení nádrže je třeba přizpůsobit hloubce napojovaných potrubí. Přitom je nutné zohlednit limitní hodnoty vyplývající z konstrukce nádrže a jejích součástí. Výšku šachtové kopule umisťované na vstupní otvor nádrže lze přizpůsobit v rozsahu 220 – 700 mm. Šachtová kopule není součástí dodávky. Podle níže uvedených výkresů je osová vzdálenost přítokového potrubí od vrchu nádrže 4500 l Tz = 260 mm, osová hloubka přítokového potrubí se tedy u této nádrže může pohybovat mezi 480 – 960 mm.

Poklop je součásti dodávky.

Nádrže na dešťovou vodu jsou opatřeny bezpečnostním přepadem.

Při montáži je třeba dodržovat "Návod pro montážúdržbu zemní nádrže pro dešťovou a splaškovou vodu GARANTIA - COLUMBUS 3700, 4500 a 6500l". - viz Ke stažení

Příslušenství, které lze dokoupit ke každé jímce je šachtová kopule a litinový poklop.

Ke každé nádrži obdržíte:

  • montážní postup
  • prohlášení o shodě
  • osvědčení o vodotěsnosti
  • záruční list
Objem nádrže
4500 l
Délka nádrže
2440 mm
KATEGORIE
Nádrže
Šířka nádrže
Ø 1840mm
Výška nádrže bez komínu
1770 mm
Výška nádrže včetně komínu
2140 mm
Váha nádrže
190 kg

Kontaktujte nás!