1. Platební podmínky

Cena každého výrobku je v e-shopu uváděna vždy včetně DPH. V uváděné ceně nejsou zahrnuty náklady na dopravné, které je účtováno podle aktuálního ceníku zveřejněného na internetových stránkách e-shopu.

Platba za objednané zboží je realizována těmito způsoby:

 • V hotovosti(na dobírku) -Při platbě na dobírku zaplatíte za zboží dopravci při převzetí zboží, platba při osobním převzetí zboží.

 •  Platební kartou (on-line) - On-line platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Pokud systém nepotvrdí autorizaci vaší karty, může to být z následujících důvodů:

  • mohli jste omylem vyplnit špatné údaje o platební kartě
  • v době platby nebylo na vašem účtu dostatečné krytí k provedení platby
  • vaše platební karta nemá povolené použití pro transakce na internetu, je nezbytné obrátit se přímo na vydavatele karty, vaši banku.

  V případě, že vaše platba NEBYLA potvrzena, nic se neděje - vaše objednávka přesto zůstává uložena v našem systému a pracovník call centra vás bude kontaktovat a dohodne s vámi jiný způsob úhrady.

  Jak na nejrychlejší způsob zaplacení on-line? Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 

 • Bankovním převodem (předem na účet)

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

  V případě, že potřebujete proforma fakturu v tištěné podobě, je možné dohodnout její zaslání poštou s pracovníkem našeho call centra.

 • kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

Náklady spojené s objednáním zboží na těchto internetových stránkách (náklady na internetové připojení) nese kupující. Ostatní náklady nese prodávající.

Náklady spojené s dodáním zboží kupujícímu nese v plné výši kupující. Ceník za dopravné je uváděn samostatně a je k dispozici na stránkách internetového obchodu.

2. Dodací podmínky

2.1. - Způsob dodání zboží

Zboží je dodáváno kupujícímu buď Českou poštou, nebo přepravní společností nebo adekvátní dopravou, se kterou je kupující včas obeznámen. Prodávající garantuje doručení zásilky dle sjednané dodací doby. Cena přepravy se řídí dle aktuálního ceníku zveřejněného v den objednávky na webových stránkách internetového obchodu.

Kupující je povinen bezprostředně při přebírání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) dle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. V takovém případě je nutné sepsat s přepravcem reklamační protokol, pod který se oba, jak kupující, tak přepravce podepíší.

Upozorňujeme na teplotu skladovatelnosti, která je uvedena téměř u každého výrobku (pokud ne, zodpovíme na dotaz). Zboží je zabaleno ve standardním balíku, a pokud teploty klesnou nebo vystoupí nad uváděné hodnoty, nese kupující plnou odpovědnost za vady způsobené nižší nebo vyšší teplotou při přepravě než je uvedeno.

2.2 - Dodací lhůty

V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci do 5-ti pracovních dnů. Dodací lhůta je do 48 hodin od předání zásilky přepravci. Kupující svou objednávkou přijímá tyto dodací podmínky. Pokud prodávající z mimořádných důvodů nebude moci dodací lhůty dodržet, neprodleně to oznámí kupujícímu a vyžádá si jeho souhlas se změnou dodací lhůty. Pokud kupující se změnou dodací lhůty nesouhlasí, objednávka je tímto zrušena.

 

Zasíláme zboží jen po ČR SR, do dalších zemí nezasíláme