1. Platební podmínky

Cena každého výrobku je v e-shopu uváděna vždy včetně DPH. V uváděné ceně nejsou zahrnuty náklady na dopravné, které je účtováno podle aktuálního ceníku zveřejněného na internetových stránkách e-shopu.

Platba za objednané zboží je realizována třemi způsoby (dobírka, platba předem na účet, platba při osobním převzetí zboží) a záleží na kupujícím, pro který způsob se rozhodne.

Náklady spojené s objednáním zboží na těchto internetových stránkách (náklady na internetové připojení) nese kupující. Ostatní náklady nese prodávající.

Náklady spojené s dodáním zboží kupujícímu nese v plné výši kupující. Ceník za dopravné je uváděn samostatně a je k dispozici na stránkách internetového obchodu.

2. Dodací podmínky

2.1. - Způsob dodání zboží

Zboží je dodáváno kupujícímu buď Českou poštou, nebo přepravní společností nebo adekvátní dopravou, se kterou je kupující včas obeznámen. Prodávající garantuje doručení zásilky dle sjednané dodací doby. Cena přepravy se řídí dle aktuálního ceníku zveřejněného v den objednávky na webových stránkách internetového obchodu.

Kupující je povinen bezprostředně při přebírání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) dle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. V takovém případě je nutné sepsat s přepravcem reklamační protokol, pod který se oba, jak kupující, tak přepravce podepíší.

Upozorňujeme na teplotu skladovatelnosti, která je uvedena téměř u každého výrobku (pokud ne, zodpovíme na dotaz). Zboží je zabaleno ve standardním balíku, a pokud teploty klesnou nebo vystoupí nad uváděné hodnoty, nese kupující plnou odpovědnost za vady způsobené nižší nebo vyšší teplotou při přepravě než je uvedeno.

2.2 - Dodací lhůty

V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat nebo předat dopravci do 5-ti pracovních dnů. Dodací lhůta je do 48 hodin od předání zásilky přepravci. Kupující svou objednávkou přijímá tyto dodací podmínky. Pokud prodávající z mimořádných důvodů nebude moci dodací lhůty dodržet, neprodleně to oznámí kupujícímu a vyžádá si jeho souhlas se změnou dodací lhůty. Pokud kupující se změnou dodací lhůty nesouhlasí, objednávka je tímto zrušena.

 

Zasíláme zboží jen po ČR, do zahraničí nezasíláme